Radni Rady Miasta

Radni Rady Miasta Wąbrzeźno będą przyjmować mieszkańców
w Urzędzie Miasta Wąbrzeźno przy ul. Wolności 18
po wcześniejszym telefonicznym lub osobistym umówieniu spotkania

tel. (56) 688-45-41 lub kom. 669 910 095
Serdecznie zapraszam
Przewodniczący Rady
Radosław Kędzia

INFORMACJA

dotycząca Radnych Rady Miasta Wąbrzeźno
VII kadencja – 2014 – 2018

 Okręg nr 1 – Zbigniew Markiewicz
Chełmińska, Dolna, Górna, Jeziorna, Mikołaja z Ryńska, Nadbrzeżna, Podgórna, Przejazdowa, Towarzystwa Jaszczurczego, Żeglarska

Okręg nr 2 – Maja Zielińska
Generała Sikorskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Mestwina, Plac Jana Pawła II, Poniatowskiego, Pułaskiego, Toruńska, Żołnierza Polskiego

Okręg nr 3 – Andrzej Steinert
26 Stycznia, Królowej Jadwigi, Legionistów, Ojca Bernarda, Strażacka, Wolności numery parzyste od 2 do 78 i numery nieparzyste od 1 do 49

Okręg nr 4 – Bogumiła Jabłońska
Generała Hallera 4,5,9, od 21 do końca, Generała Pruszyńskiego, Marii Konopnickiej, Okrężna, Pod Młynik, Wolności numery parzyste od 80 do końca i numery nieparzyste od 51 do końca

Okręg nr 5 – Edward Wierak
Generała Hallera 1, 3, 7, 10, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 19

Okręg nr 6 – Marcin Lewicki
Krasińskiego, Mickiewicza, Słowackiego, Sportowa, Targowa, Żwirki i Wigury od 26 do końca

Okręg nr 7 – Wojciech Dombrowski
Grudziądzka od 1 do 49, Kasztanowa, Żwirki i Wigury od 1 do 25

Okręg nr 8 – Sławomir Jabłoński
Spokojna, Tysiąclecia, Grudziądzka od 50 do końca

Okręg nr 9 – Józef Krawczyk
Bażancia, Bielikowa, Bociania, Cyrankowa, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Kormoranowa, Krucza, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Pawia, Pelikanowa, Podzamcze, Przepiórcza, Skowronkowa, Słowicza, Sokola, Sowia, Strusia, Szpakowa, Wodna, Wronia, Żurawia

Okręg nr 10 – Bolesław Künstler
750-lecia Wąbrzeźna, biskupa Jana Dantyszka, Bolesława Szczuki, Cytrynowa, Czereśniowa,  dr Józefa Szczepańskiego, Działkowa, Gruszkowa, ks. Ksawerego Połomskiego, Kwiatowa, Malinowa, Piękna, Poziomkowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Wspólna

Okręg nr 11 – Radosław Kędzia
Matejki, Staszica, Żeromskiego

Okręg nr 12 – Eleonora Orczykowska
Sienkiewicza, Niedziałkowskiego

Okręg nr 13 – Karol Eichberger
1 Maja od 1 do 79, Dąbrowskiego, Partyzanta

Okręg nr 14 – Janusz Śmieszek
1 Maja od 80 do końca, Bukowa, Cisowa, Grabowa, Kętrzyńskiego, ks. Józefa Tischnera, Macieja Rataja, Osiedle Robotnicze, Witalisa Szlachcikowskiego, Władysława Reymonta, św. Floriana

Okręg nr 15 – Ryszard Ignasiak
Akacjowa, Budowlana, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, ks. gen. W. Kiedrowskiego, Modrzewiowa, Polna, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, 11 Listopada, Słoneczna, Za obwodnicą

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>